Konferencja z profesjonalną podpowiedzią!

Jak porozumiewać się w zespole, by przyniosło to pożądany efekt? Na to pytanie, które od lat nurtuje wiele osób, a zwłaszcza organizacje pozarządowe, będzie można znaleźć odpowiedź podczas konferencji organizowanej 1 grudnia w Bielsku-Białej. Co ważne będą one bezpłatne dla wszystkich uczestników!

Jak podkreśla Marcin Rutkowski, prezes Fundacji Instytut Rozwoju Medialnego, która organizuje konferencje, będzie to znakomita okazja do poznania  skutecznej komunikacji w zespole. 

Aby dobrze działać w zespole potrzeba dobrej współpracy polegającej na wzajemnym zrozumieniu i porozumiewaniu. Mówiąc obrazowo w zespole muszą dobrze działać wszystkie „tryby”. Jak to zrobić w praktyce? O tym będą mówić nasi specjaliści podczas konferencji 1 grudnia pod hasłem „Skuteczna komunikacja wewnątrz zespołu”.

Dlatego gorąco zachęcamy do zgłaszania się na konferencje osoby zainteresowane tym tematem, w tym oczywiście i organizacje pozarządowe z województwa śląskiego. Konferencje odbędzie się 1 grudnia pomiędzy 9.00 a 13.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ulicy Cieszyńskiej 18 w Bielsku-Białej – podkreśla prezes Marcin Rutkowski.


JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO KONFERENCJI?

To bardzo proste! Wystarczy zapisać się poprzez stronę internetową:
www.firm4.pl/konferencja

 

Szczegółowy plan

(Centrum Organizacji Pozarządowych – ul. Cieszyńska 18, Bielsko-Biała)

„SKUTECZNA KOMUNIKACJA WEWNĄTRZ ZESPOŁU”

9.00 – 9.45 - Bartłomiej Marszałek (Fundacja TDJ) - Jak wyrażać swoje oczekiwania i potrzeby, angażując zespół? Polecenie, rozkaz, groźby nie działają. Jak wyrażać swoje oczekiwania i potrzeby, angażując zespół?

10.00 – 11.30 - Zespół Fundacji Nauki i Przygody (dr Agnieszka Leśny i Dominika Pruszczak) - WARSZTATY: Gra szkoleniowa - Między konfliktem a współgraniem - Skala współpracy jako ścieżka rozwoju

11.45 – 12.30 - dr Agnieszka Leśny (Fundacja Nauki i Przygody) - Między konfliktem a współgraniem - Skala Współpracy jako ścieżka rozwoju - podsumowanie warsztatów - prelekcja

 

Konferencja odbędzie się w ramach projektu pn. “Sprawna komunikacja - rzetelna informacja” finansowana jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030, którego realizatorem jest Federacja Organizacji Katolickich w partnerstwie z Fundacją Instytut Rozwoju Medialnego.

 

 

 

Udostępnij Drukuj E-mail